Rozpis utkání a změna nominace na turnaj VSK TECHNIKA HOKEJ BRNO 15.3.2014
08.03.2015 12:20
Kdo se nemůže na zápas dostavit, omluvy na čísle 724 328 617.
TURNAJ VSK TECHNIKA HOKEJ BRNO | |
Termín: | 15.03.2015 zahájení 09:00 |
Místo konání: | Brno |
Kategorie: | ročník 2008 |
Nominace: | jména hráčů nominace zveřejněna níže |
Čas srazu: | 08:30 |
Kdo se nemůže na zápas dostavit, omluvy na čísle 724 328 617.
NEZAPOMEŤE ČAS SRAZU 08:30
Soupiska -nominace Brno (15.03.2015) |
Trenér Lukáš Majer nominoval tyto hráče pro ročník 2008:
brankář: Lukáš Pán
hráči:
Dostál F., Dostál T., Pekr T., Palánek T, Tesař P., Novák J,.
Fiala D., Florýková A., Vrba F., ,Fröml F., Přikryl M., Končický Š..
náhradníci: Rais, Czinege,Holub, Voráč
1. lajna - Dostál F., Dostál T., Novák J., Přikryl M.
2. lajna - PekrT., Fiala D., Palánek T., Tesař P.
3. lajna - Frolíková A., Vrba F., Fröml F., Končický Š.
NEZAPOMEŤE ČAS SRAZU 08:30
Startovné číní 280,-kč na hráče. Vzhledem k tomu, že jsem dostal zaplaceno jen od 4 , slovy čtyřech, je možno uhradit i starovné na můj účet č. 107-1046110277/0100 |
Učastníci turnaje |
|
LHK Jestřábi Prostějov |
|
VSK TECHNIKA BRNO |
|
HC SLOVAN BRATISLAVA |
|
SK HORÁCKÁ SLAVIE TŘEBÍČ |
|
HC SPARTAK POLIČKA |
|
HC KOMETA BRNO |
|
HC LVI CHOTĚBOŘ |
|
HC DUKLA SENICA |
TURNAJ ROČNÍKU 2008 | |||
A1 | VSK TECHNIKA BRNO | B1 | HC KOMETA BRNO |
A2 | HC SLOVAN BRATISLAVA | B2 | LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV |
A3 | SK HORÁCKÁ SLAVIE TŘEBÍČ | B3 | HC LVI CHOTĚBOŘ |
A4 | HC SPARTAK POLIČKA | B4 | HC DUKLA SENICA |
PLOCHA A U ROLBY PLOCHA B U RESTAURACE | ||||||
09:00-09:45 | A1 - A2 | BRNO | BRATISLAVA | A3 - A4 | TŘEBÍČ | POLIČKA |
09:45-10:30 | B1 - B2 | KOMETA | PROSTĚJOV | B3 - B4 | CHOTĚBOŘ | SENICA |
10:30-10:45 | ÚPRAVA LEDU | |||||
10:45-11:30 | A1 - A3 | BRNO | TŘEBÍČ | A2 - A4 | BRATISLAVA | POLIČKA |
11:30-12:15 | B1 - B3 | KOMETA | CHOTĚBOŘ | B2 - B4 | PROSTĚJOV | SENICA |
12:15-12:30 | ÚPRAVA LEDU | |||||
12:30-13:15 | A1 - A4 | BRNO | POLÍČKA | A2 - A3 | BRATISLAVA | TŘEBÍČ |
13:15-14:00 | B1 - B4 | KOMETA | SENICA | B2 - B3 | PROSTĚJOV | CHOTĚBOŘ |
14:00-15:15 | ÚPRAVA LEDU | |||||
14:15-15:00 | O 1 - 2 MÍSTO | A1 | B1 | O 3 - 4 MÍSTO | A2 | B2 |
15:00-15:45 | 0 5 - 6 MÍSTO | A3 | B3 | O 7 - 8 MÍSTO | A4 | B4 |
15:45-16:00 | VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ A PŘEDÁNÍ OCENĚNÍ |